Lenovo ThinkCentre M75q kaina
Lenovo ThinkCentre M75q kaina
Naudotas kompiuteris LENOVO ThinkCentre M75q Tiny AMD Ryzen 5 PRO 5600GE 8GB 128..Daugiau |
Naudota
|
360.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
360.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo Gen3 - SSD - verschlüsselt - 1TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4,0 x4 (NVMe)..Daugiau |
|
413.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
413.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny G5 RYZ5 5600GE/8GB/256GB noOS WLANDaugiau |
|
504.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
504.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny 11JN00ANGE - AMD Ryzen 5 5600GE, 8GB RAM, 256GB SSD..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
509.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny G5 RYZ5 5600GE/8GB/256GB noOS WLAN | 11JN00ANGE | 1..Daugiau |
|
528.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2Daugiau |
|
533.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
533.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kompiuteris Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 AMD Ryzen 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256..Daugiau |
|
538.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny G5 RYZ5 5600GE / 8GB / 256GB be OS WLANDaugiau |
|
577.39 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
LENOVO ThinkCentre M75q Gen 5 AMD Ryzen 3 PRO 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD ..Daugiau |
|
590.85 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Min..Daugiau |
|
600.74 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 AMD Ryzen™ 5 5600GE 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Mi..Daugiau |
|
633.52 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Komputer Lenovo PC ThinkCentre M75q Gen 5 Tiny - AMD Ryzen™ 3 8300GE, 8GB, 256SS..Daugiau |
|
723.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny 12RQ000XGE - AMD Ryzen 5 8500GE, 16GB DDR5 RAM, 512..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
749.38 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
749.38 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny 12RQ000XGE - AMD Ryzen 5 8500GE, 16GB DDR5 RAM, 512..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
764.37 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
764.37 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD Ryzen™ 5 8500GE 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi.. |
|
872.61 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 5 8500GE 16GB 512GB 2nd DP + serial W1.. |
|
901.61 €
|
Į parduotuvę variantai.lt |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 5 8500GE 16GB 512GB 2nd DP + serial W1..Daugiau |
|
920.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 7 PRO | 8700GE | Inter.. |
|
1161.91 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 7 PRO | 8700GE | Inter.. |
|
1173.54 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 7 PRO | 8700GE | Inter.. |
|
1203.10 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P.. |
|
1211.15 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 7 PRO | 8700GE | Inter.. |
|
1211.15 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5, Ryzen 7 PRO 8700GE, 32GB, 1TB, Windows 11 Pro 12R.. |
|
1220.44 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1220.44 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q G5 Deskt + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI! |
|
1227.33 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1227.33 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P.. |
|
1239.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1239.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 7 8700G 32GB 1TB 2nd DP + serial W11P .. |
|
1271.63 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1277.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1277.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Kompiuteris Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 12RQ001JMH AMD R7 PRO 8700GE 32GB 1TB .. |
|
1318.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 7 8700G 32GB 1TB 2nd DP + serial W11P ..Daugiau |
|
1323.11 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1323.11 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P.. |
|
1383.42 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 08:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Lenovo |
| Kategorija | Stacionarūs kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0194552483784 |
| Ilgis | 17.9 |
| Plotis | 18.3 |
| Aukštis | 34.5 |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.25 |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 5 5600GE |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 |
| Procesoriaus maksimalus dažnis | 4.4 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Operatyviosios atminties lizdų kiekis | 2 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | HD audio |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Integruotas mikrofonas | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Modelis | ThinkCentre M75q G2 Tiny |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Belaidis | + |
| Jungtys | USB 3.1 type C |
| Pelė komplekte | Taip |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 10/100/1000 Mbit/s. 802.11a/b/g/n/ac |
| Korpuso dydis | Tiny |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | PSU |
| Maitinimo bloko (PSU) galia | 65 |
| Serija | 11JN006HPB |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Rodyti daugiau | |






































































