Lenovo ThinkCentre Neo 50s kaina
Lenovo ThinkCentre Neo 50s kaina
Stacionarus kompiuteris Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-1410..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
509.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
526.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
526.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kompiuteris Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 - Core i5-13400 | 16GB | 512GB | DVD±R..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 813.49 € Daugiau |
|
760.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Stacionarus kompiuteris Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core i5-13400, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € Daugiau |
|
769.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
474.35 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SD..Daugiau |
|
474.61 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
LENOVO THINKCENTRE NEO 50S G5 Gen 5 Intel 300, 8GB, 256GB SSD, M.2, Windows 11 ProPerkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
479.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
481.73 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
481.73 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
484.25 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 i3-14100 8GB DDR5 4800 SSD256 UHD Graphic..Daugiau |
|
485.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
486.36 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
491.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
491.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
„Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5“ „Intel® Core™ i3 i3-14100“ 8 GB DDR5-SDRAM 25..Daugiau |
|
491.52 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
503.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
505.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
505.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
506.12 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Stacionarus kompiuteris Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-1410..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
509.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
511.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
511.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel Core i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB S..Daugiau |
|
513.47 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
517.64 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Daugiau |
|
526.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
526.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Darbalaukis - Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 i3-14100 8GB 256GB SSD JuodasDaugiau |
|
587.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4, Core i3-13100, 8GB, 256GB, Windows 11 Pro 12JH.. |
|
644.53 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
644.53 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 16 GB DDR5-SDRAM 512 G..Daugiau |
|
659.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
LENOVO ThinkCentre neo 50s G5 Intel Core i3-14100 8GB 256GB SSD M.2 PCIe G4 UMA ..Daugiau |
|
745.92 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel Core i3 i3-14100 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB ..Daugiau |
|
751.80 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Kompiuteris Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 - Core i5-13400 | 16GB | 512GB | DVD±R..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 813.49 € Daugiau |
|
760.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Stacionarus kompiuteris Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core i5-13400, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € Daugiau |
|
769.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Stacionarus kompiuteris Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core i5-13400, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € Daugiau |
|
769.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G5 SFF 21M1000MPB i7-14700/16GB/512GB/INT/3Y.. |
|
1209.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
1209.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Lenovo |
| Kategorija | Stacionarūs kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0196379637487 |
| Ilgis | 30.8 |
| Plotis | 10 |
| Aukštis | 27 |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | TPM 2.0 |
| Svoris | 4.5 |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel Core i5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-13400 |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 |
| Procesoriaus maksimalus dažnis | 4.60 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Operatyviosios atminties lizdų kiekis | 2 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Integruotas mikrofonas | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Modelis | ThinkCentre Neo 50s |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | Universal |
| Belaidis | - |
| Jungtys | DisplayPort |
| Pelė komplekte | Ne |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 10/100/1000 |
| Korpuso dydis | SFF |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | PSU |
| Maitinimo bloko (PSU) galia | 260 |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Atnaujintas | - |
| Rodyti daugiau | |



































































