Honor X7 128GB kaina
Honor X7 128GB kaina
Telefonas Honor X7 4GB/128GB Dual-Sim Titanium SilverNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
239.99 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Huawei HONOR X7 6.74" 4/128GB 5000MAH Sidabrinis |
|
240.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
240.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Honor X7 4GB/128GB Dual-Sim Titanium SilverIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
244.79 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 05:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520805808 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | super amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.74 |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 5 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon |
| Procesoriaus dažnis | 2.4ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4096mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 512gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | -mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Modelis | honor x7 |
| Aukštis | 167.6mm |
| Plotis | 77.2mm |
| Gylis | 8.6mm |
| Svoris | 198g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Kita informacija | integruotas gps, dual sim |
| Gamintojo spalva | midnight black |
| Rodyti daugiau | |


















































