Honor X5c Plus 128GB kaina
Honor X5c Plus 128GB kaina
Telefonas HONOR X5c Plus 4/64GB Midnight BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.0 € Daugiau |
|
103.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Honor X5c Plus 4/ 128GB Ocean Cyan mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.98 eur/mėn Daugiau |
|
109.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Telefonas Honor X5c Plus 4GB/128GB Ocean SyanNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
109.79 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
109.79 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
HONOR X5c Plus telefonas, 128/4 GB, vandenyno žydrasDaugiau |
|
109.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
109.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
129.97 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB CYAN 5109BYFJ HONORDaugiau |
|
137.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
137.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Honor MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
138.55 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
138.60 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
138.60 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Huawei X5c Plus, 4GB/128GB, Midnight Black 5109BYFHDaugiau |
|
139.06 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
139.06 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Išmanusis telefonas HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
139.68 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
139.68 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
139.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
139.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/ 4/ 128GB CYAN 5109BYFJ HONOR Mobilieji telefonai |
|
144.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
144.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONOR|5109BYFHDaugiau |
|
145.48 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Honor mobilus telefonas X5C PLUS 5109BYFJ 5260mAh, 4GB RAM, 128GB, 50MP, 6.74" L..Daugiau |
|
148.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB CYAN 5109BYFJ HONORLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
150.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Telefonas Honor X5c Plus 4GB/128GB Ocean SyanIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
150.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
150.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Smartphone HONOR X5c PLUS, 4GB/128GB, Midnight BlackDaugiau |
|
151.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
151.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
157.30 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
157.30 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR X5C PLUS/4/128GB BLACK 5109BYFH HONORDaugiau |
|
159.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
159.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520876136 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g lte, wi‑fi, bluetooth, gps |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.74 |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g81 (12 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x2.0 ghz cortex-a75 & 6x1.7 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | iki 1000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5260mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Modelis | honor x5c plus |
| Aukštis | 167mm |
| Plotis | 77mm |
| Gylis | 7.9mm |
| Svoris | 186g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 90hz, 15w wired |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |





















































