Honor Magic8 Lite 256GB kaina
Honor Magic8 Lite 256GB kaina
Telefonas Smartphone Honor Magic8 Lite 5G, 6.79" Dual SIM Android 15, 8GB RAM, 2..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.95 € |
|
319.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Honor Magic8 Lite 5G 17Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
321.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256GB 7..Daugiau |
|
275.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
HONOR Magic 8 Lite 8/256GB Green | TKOHO1SZA0065 | 6936520884223Daugiau |
|
278.35 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
HONOR Magic 8 Lite 8/256GB Green | TKOHO1SZA0065 | 6936520884223Daugiau |
|
283.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB ..Daugiau |
|
287.75 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Telefonas Honor Magic8 Lite 8GB/256GB Forest GreenNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
288.80 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
288.80 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB ..Daugiau |
|
291.02 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Honor Magic8 Lite, 8GB/256GB, Forest Green Martin-N21MFDaugiau |
|
291.32 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
291.32 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Honor Magic8 Lite 5G 17,2 cm (6,79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB ..Daugiau |
|
295.74 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79) Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 7..Daugiau |
|
297.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
297.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB ..Daugiau |
|
301.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
301.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Honor Magic8 Lite 8/ 256GB Midnight Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.19 eur/mėn Daugiau |
|
301.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
301.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
HONOR Magic8 Lite 5G Dual SIM 256GB, 8GB RAM, Forest GreenDaugiau |
|
307.09 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Smartphone Honor Magic8 Lite 5G, 6.79", Dual SIM, Android 15, 8GB RAM, 256GB, 75..Daugiau |
|
314.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
314.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB ..Daugiau |
|
318.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
318.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Smartphone Honor Magic8 Lite 5G, 6.79" Dual SIM Android 15, 8GB RAM, 2..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.95 € |
|
319.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Telefonas Honor Magic8 Lite 8GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
321.25 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
321.25 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Honor Magic8 Lite 5G 17Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
321.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Honor Magic8 Lite 5G 17,2 cm (6,79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB .. |
|
324.45 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB ..Daugiau |
|
332.18 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Honor Magic8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB .. |
|
334.79 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 22:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HONOR |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520884223 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g, wi‑fi, bluetooth, nfc |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.79 |
| Ekrano raiška | 1200 x 2640 |
| Blykstė | led flash |
| Filmavimo raiška | 2160p@30fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Atminties kortelės tipas | nėra kortelės palaikymo |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 7500mah |
| Versija | android 15 |
| Jungties tipas | usb type‑c, otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | magic8 lite 5g |
| Aukštis | 163.6mm |
| Plotis | 75.5mm |
| Gylis | 8.6mm |
| Svoris | 189g |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 66 |
| Rodyti daugiau | |










































