Honor X6 64GB kaina
Honor X6 64GB kaina
Ecost prekė po grąžinimo Honor X6 64GB/4GB RAM Dual-SIM midnight-juodas (Atnauji.. |
Atnaujinta
|
62.84 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
62.84 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520813155 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | - |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | - |
| Ekrano tipas | lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.5 |
| Ekrano raiška | 1600 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g25 |
| Procesoriaus dažnis | octa-core 2.0 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 1000gb |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 12 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip52 |
| Modelis | honor x6 |
| Aukštis | 163.6mm |
| Plotis | 75.1mm |
| Gylis | 8.8mm |
| Svoris | 194g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkrovėjas, usb kabelis |
| Kita informacija | nanosim |
| Gamintojo spalva | midnight black |
| Rodyti daugiau | |












































