Hisense HV16D5 kaina
Hisense HV16D5 kaina
Hisense, 16 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėĮmontuojamai buitinei technikai iki -30 % |
|
399.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV16D5Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
489.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė Hisense HV16D5 |
|
489.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
489.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense HV16D5 įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.67 eur/mėn |
|
399.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
399.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Hisense, 16 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėĮmontuojamai buitinei technikai iki -30 % |
|
399.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV16D5 60cmIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
465.36 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
465.36 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV16D5 60cmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
465.36 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
465.36 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV16D5Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
489.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV16D5Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
489.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indaplovė Hisense HV16D5 |
|
489.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
489.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 3838782945403 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | hv16d5 |
| Indų komplektų skaičius | 16 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 85kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.85kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | e |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55.5cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | c |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 6vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | naturaldry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | + |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |






















