Indaplovė Hisense HV673B66 kaina
Indaplovė Hisense HV673B66 kaina
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673B66Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
649.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, 16 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
649.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
649.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė Hisense HV673B66Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 780.0 € |
|
660.51 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673B66Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
649.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673B66Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
649.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673B66Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
649.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense HV673B66 įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 65.00 eur/mėn |
|
649.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673B66Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
649.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
649.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense, 16 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
649.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
649.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė Hisense HV673B66Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 780.0 € |
|
660.51 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense 16 komplektų - Įmontuojama indaplovė HV673B66 (3838782989230) |
|
672.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
672.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense Zmywarka Hisense 16 zestawów - Zabudowy zmywarka do naczyń HV673B.. |
|
720.07 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 3838782989230 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | hv673b66 |
| Indų komplektų skaičius | 16 |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.66kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 1.9w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | b |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 39db |
| Aukštis | 81.6cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 55.5cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 7vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Rodyti daugiau | |


















