Indaplovė Hisense HV583B10AD kaina
Indaplovė Hisense HV583B10AD kaina
Įmontuojama indaplovė Hisense HV583B10ADKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
609.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė Hisense HV583B10ADTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
619.82 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Muzikinis centras Built in indaplovė Hisense, 45cm |
|
669.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
669.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV583B10AD 45cmIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
609.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
609.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV583B10ADKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
609.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV583B10ADKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
609.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense HV583B10AD įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.00 eur/mėn |
|
609.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV583B10AD 45cmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
609.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
609.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Indaplovė Hisense HV583B10ADTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
619.82 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Muzikinis centras Built in indaplovė Hisense, 45cm |
|
669.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
669.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense Zmywarka Hisense 10 kompletów - Zabudowy zmywarka do naczyń HV583.. |
|
694.18 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 3838782888250 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | hv583b10ad |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 217kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.59kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2240l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 42db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Rodyti daugiau | |


















