Indaplovė Hisense HV673A65 kaina
Indaplovė Hisense HV673A65 kaina
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673A65Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 869 € |
|
679.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, 16 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
679.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
679.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė Hisense HV673A65Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 816.0 € |
|
691.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673A65Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
679.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
679.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673A65Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 869 € |
|
679.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673A65Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 869 € |
|
679.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense HV673A65 įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.00 eur/mėn |
|
679.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė Hisense HV673A65Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
679.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
679.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense, 16 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
679.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
679.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė Hisense HV673A65Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 816.0 € |
|
691.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Hisense Indaplovė |
|
710.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
710.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Indų plovimo mašina Hisense |
|
819.00 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
819.00 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 3838782955792 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | hv673a65 |
| Indų komplektų skaičius | 16 |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.49kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.49w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 280min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 38db |
| Aukštis | 81.6cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 55.5cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos, integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 7vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |























