Mikrobangų krosnelė Hisense H25MOBS7H kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H25MOBS7H kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782455049 |
| Gamintojo kodas | 737345 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 29.3cm |
| Plotis | 48.5cm |
| Gylis | 41cm |
| Svoris | 13.2kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.5cm |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Rodyti daugiau | |





















