Mikrobangų krosnelė Hisense H25MOBS4HGI kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H25MOBS4HGI kaina
Hisense, 25 L, 850 W, juoda - Mikrobangų krosnelėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
149.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782819698 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 29.3cm |
| Plotis | 48cm |
| Gylis | 35.6cm |
| Svoris | 12.8kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | taipcm |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | metalas |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |


















