Šaldiklis Hisense FT386D4AWLYE kaina
Šaldiklis Hisense FT386D4AWLYE kaina
Hisense 297 L, aukštis 85 cm, balta - Šaldiklis |
|
258.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
258.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hisense FC386D4AWLYE šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.70 eur/mėn |
|
292.22 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
292.22 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Hisense, 297 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldiklisAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
299.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727065940 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | fc386d4awlye |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 231kwh |
| Bendra talpa | 297l |
| Temperatūra | -24°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 40val. |
| Užšaldymo galia | 16kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 111cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 37kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Rodyti daugiau | |





















