Šaldiklis Hisense FV298N4AWF kaina
Šaldiklis Hisense FV298N4AWF kaina
HISENSE FV298N4AWF |
|
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-27 03:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727067357 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fv298n4awf |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 292kwh |
| Bendra talpa | 240l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 10.8kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 172cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | -kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Rodyti daugiau | |


















