Šaldiklis Hisense FC650D4AWLYE kaina
Šaldiklis Hisense FC650D4AWLYE kaina
AEG Zamrażarka AEG Hisense 500 L szerokość 164.6 cm biała - zamrażarka typu łado.. |
|
591.82 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 16:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727083517 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | fc650d4awlye |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 295kwh |
| Bendra talpa | 500l |
| Temperatūra | -24°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 42val. |
| Užšaldymo galia | 23kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 164cm |
| Gylis | 71cm |
| Svoris | 60kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Rodyti daugiau | |

























