Gartraukis Gorenje TH64E3BG kaina
Gartraukis Gorenje TH64E3BG kaina
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis GORENJE TH64E3BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
99.19 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje TH64E3BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.0 € |
|
100.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis GORENJE TH64E3BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
99.19 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje TH64E3BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.0 € |
|
100.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E3BG, juoda spalvaYra sandėlyje. |
|
118.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
118.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gorenje TH64E3BG montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.43 eur/mėn |
|
122.60 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
122.60 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Gartraukis Gorenje Gaubtas BURNING TH64E3BG |
|
128.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
128.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 07:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388460 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | th64e3bg |
| Energijos sunaudojimas per metus | 49kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 13.3 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 34.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 86 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 150m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.46w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |



























