Gartraukis Gorenje TH62E4X kaina
Gartraukis Gorenje TH62E4X kaina
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 141.9 € |
|
103.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje TH62E4XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.49 € |
|
103.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje TH62E4X montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.67 eur/mėn |
|
100.03 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
100.03 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 141.9 € |
|
103.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 141.9 € |
|
103.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje TH62E4XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.49 € |
|
103.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje TH62E4X gartraukis Nerūdijantis plienas 450 m³/h CDaugiau |
|
106.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
106.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TH62E4X telescopic hood |
|
109.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
109.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje TH62E4X Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Nerūdijančiojo plieno 450 m³/.. |
|
113.81 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
113.81 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Gorenje TH62E4X cooker hood Stainless steel 450 m³/h C |
|
134.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
134.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje Th62e4x |
|
137.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
137.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 19:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388446 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | th62e4x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64.8kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |


































