Gartraukis Gorenje TH60E3X kaina
Gartraukis Gorenje TH60E3X kaina
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH60E3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
84.69 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.39 € |
|
85.69 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
85.69 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH60E3X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
84.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH60E3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
84.69 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH60E3X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
84.69 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.39 € |
|
85.69 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
85.69 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gorenje TH60E3X montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.72 eur/mėn |
|
97.19 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Gorenje | Gaubtas | TH60E3X | Teleskopinis | C energijos vartojimo ef.. |
|
101.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
101.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE TH60E3XLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
102.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 04:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388002 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | th60e3x |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas plienas, lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 1 |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 6.8kg |
| Matmenys | 600 x 170 x 306mm |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |






































