Garmin Epix 2 Pro 47mm kaina
Garmin Epix 2 Pro 47mm kaina
„Garmin epix Pro“ (2 karta), „Sapphire Edition“, 3,3 cm (1,3 colio), AMOLED, 47 ..Daugiau |
|
616.36 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin SMARTWATCH EPIX PRO GEN2 47MM/WHITEST. 010-02803-21 |
|
788.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Garmin Epix Pro 2 47mm Saphire Carbon Gray 010-02803-11 išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 137.16 eur/mėn |
|
822.97 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
822.97 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3") AMOLED 47 mm Digital 416 ..Daugiau |
|
857.69 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Sportinis laikrodis GARMIN EPIX PRO, 47mm, Glass, Slt Gray, BlkNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
900.22 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 07:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Garmin |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 753759318079 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.3 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 416 x 416 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 10 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos naudojimo laikas | 384val |
| Atmintis | 32000mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 15 - 22 |
| Ilgis | 4.7cm |
| Plotis | 4.7cm |
| Aukštis | 1.45cm |
| Kita informacija | amoled ekranas su aod, safyrinis stiklas, titano rėmelis (sapphire versija), multi-band gnss, garmin pay, muzikos saugojimas, led flashlight, quickfit 22 mm dirželis (apie 127–210 mm riešui), baterija iki ~16 d. išmaniojo laikrodžio režimu ir iki ~42 val. |
| Svoris | 78g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Rodyti daugiau | |






























































