Garett Sport Activity kaina
Garett Sport Activity kaina
Išmanusis laikrodis Garett Sport Activity black |
|
71.10 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
71.10 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Sport Activity black |
|
79.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
79.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Sport Activity, Juodas |
|
95.59 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
95.59 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 06:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238483565 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.69 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 280 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| Wi-Fi | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 190mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 120val |
| Atmintis | 64mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 23.5 |
| Ilgis | 3.7cm |
| Plotis | 4.5cm |
| Aukštis | 1cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | krovimo laikas apie 2 val. |
| Svoris | 48g |
| Jungtys | usb, bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | kinija |
| Rodyti daugiau | |
































