Gardena 400 C kaina
Gardena 400 C kaina
Mechaninė vejapjovė Gardena Comfort 400 CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
169.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mechaninė vejapjovė Gardena 400C70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
205.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
205.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-04 00:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Rankinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4078500005074 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | mechaninės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 40cm |
| Min. pjovimo aukštis | 12mm |
| Max. pjovimo aukštis | 42mm |
| Pjovimo padėtys | 4 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | -l |
| Žolės surinkimas | - |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 9.4kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas |
| Rodyti daugiau | |




































