Projektorius Epson EB-775F kaina
Projektorius Epson EB-775F kaina
Projektorius Epson EB-775FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2129 € |
|
1989.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1989.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Juodas |.. |
|
1989.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1989.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Projektorius Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.00..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2059.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black |
|
1973.66 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Epson EB-775F |
|
1980.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
1980.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Epson EB-775F, 4100 ANSI lumens, 3LCD, 1080p (1920x1080), 2500000:1, 16:9, 1244... |
|
1981.77 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black |.. |
|
1985.70 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Projektorius Epson EB-775FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2129 € |
|
1989.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1989.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Epson EB-775FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2129 € |
|
1989.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1989.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Juodas |.. |
|
1989.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1989.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2001.40 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
2001.40 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2020.99 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Epson EB-775F Ultra short throw projector 4100 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080.. |
|
2022.64 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
2025.12 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2029.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2029.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2030.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi|V11HA83.. |
|
2030.82 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2041.22 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2041.23 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-775F Ultra short throw projector 4100 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080.. |
|
2041.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2041.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Projektorius Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.00.. |
|
2041.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2044.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2044.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-775F V11HA83180 |
|
2046.91 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2046.91 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projektorius Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.00..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2059.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-775F Full HD (1920x1080) 4100 ANSI lumens Black Wi-Fi |
|
2061.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2061.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson |
|
2099.51 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2099.51 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2101.47 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
2101.47 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black |
|
2120.49 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
EpsonKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
2138.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2138.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2158.37 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
2179.95 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black | .. |
|
2201.95 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
2237.00 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1Daugiau |
|
2401.10 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 08:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946715711 |
| Tipas | lazerinis |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 2500000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4100 |
| Jungtys | vga, composite, mic in, wlan, usb-a, 3.5 mm, ethernet, usb, vga, hdmi, rs-232c, 2 x hdmi, wifi |
| Išvesties jungtys | 3.5 mm, vga |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 60 - 150 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | 261w |
| Svoris | 5.9kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis, baterijos |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Artinimas, kartais | 1.35 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| DVI | - |
| Aukštis | 133mm |
| Plotis | 356mm |
| Gylis | 395mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |













































