Projektorius Epson EB-760WI kaina
Projektorius Epson EB-760WI kaina
Projektorius Epson EB-760WiTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2285.98 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-760WiKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2449 € |
|
2285.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | Baltas |
|
2285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Projektorius Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2364.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White | Epson |
|
1889.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1889.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
EPSON EB-760WI WXGA 4100ANSI 0.27-0.37:1 UST INTERACTIVE PJIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2080.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
2080.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson EB-760WI/3LCD/4100 lm/WXGA/HDMI/LAN/WiFi projektorius | V11HA80080 | 87159.. |
|
2174.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Epson EB-760Wi, 4100 ANSI lumens, 3LCD, WXGA (1280x800), 2500000:1, 16:10, 1346... |
|
2275.55 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White | V11HA80080 | 87.. |
|
2276.70 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Epson EB-760WI/3LCD/4100 lm/WXGA/HDMI/LAN/WiFi | EV11HA80080 | 8715946715261 |
|
2282.10 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Projektorius Epson EB-760WiTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2285.98 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-760WiKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2449 € |
|
2285.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Projektorius Epson EB-760WiKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2449 € |
|
2285.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | Baltas |
|
2285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EPSON EB-760WI WXGA 4100ANSI 0.27-0.37:1 UST INTERACTIVE PJPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2298.08 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
2298.08 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White | Epson |
|
2320.57 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White | Epson |
|
2322.30 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White | V11HA80080 |
|
2330.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2330.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-760Wi 4100Lm 3LCD WXGA pritaikomas USTi lazerinis projektorius |
|
2331.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White|V11HA80080 |
|
2331.88 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White |
|
2343.82 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-760Wi data projector 4100 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280x800) White |
|
2343.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2343.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Projektorius Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White |
|
2344.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White |
|
2346.77 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2346.77 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-760Wi V11HA80080 |
|
2349.65 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2349.65 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projektorius Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2364.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson |
|
2410.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2410.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White | Epson |
|
2434.84 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
2455.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2455.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White V11HA80080 | 87159.. |
|
2478.32 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | WhiteDaugiau |
|
2755.94 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 00:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946715261 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 2500000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Tikroji raiška | 1280x800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4100 |
| Jungtys | hdmi, hdmi, vga, kompozitinis vaizdas, usb-a, usb-a, usb-b, lan, rs-232c, 3,5 mm audio in, 3,5 mm audio out, mikrofono įėjimas |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 53 - 100 |
| Projektoriaus lempa | led |
| Svoris | 6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | maitinimo laidas; nuotolinio valdymo pultas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Aukštis | 133mm |
| Plotis | 356mm |
| Gylis | 395mm |
| Rodyti daugiau | |










































