Gartraukis Elica SHIRE BL/A/60 kaina
Gartraukis Elica SHIRE BL/A/60 kaina
Elica SHIRE BL/A/60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
198.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Elica SHIRE BL/A/60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
199.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica SHIRE BL/A/60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
198.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Elica SHIRE BL/A/60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
199.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica SHIRE BL/ A/ 60 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.17 eur/mėn |
|
199.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
199.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHIRE BL/A/60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
199.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
199.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis ELICA SHIRE BL/A/60Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
200.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Gartraukis Elica Shire BL/A/60 |
|
201.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
201.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis ELICA SHIRE BL/A/60 |
|
202.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
202.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHIRE BL/A/60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
204.97 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
204.97 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELICA SHIRE BL/A/60 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
206.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
206.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
SHIRE BL/A/60 | PRF0119819A |
|
227.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
227.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELICA SHIRE BL/A/60 |
|
249.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
249.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 09:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283041110 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | shire bl/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 713m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 625m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 38.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 32.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, led apšvietimas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |






















































