Gartraukis Elica SHIRE BL/A/90 kaina
Gartraukis Elica SHIRE BL/A/90 kaina
Gartraukis Elica SHIRE BL/A/90 Tvirtinamas prie sienos JuodaDaugiau |
|
219.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
219.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica SHIRE BL/ A/ 90 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.00 eur/mėn |
|
219.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHIRE BL/A/90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
219.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
219.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis ELICA SHIRE BL/A/90 |
|
220.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
220.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHIRE BL/A/90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
226.59 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
226.59 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELICA SHIRE BL/A/90 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
239.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
239.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis ELICA SHIRE BL/A/90Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
240.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
SHIRE BL/A/90 | PRF0119829A |
|
249.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
249.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 11:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283041141 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | shire bl/a/90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 713m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Aukštis | 38.5cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 18.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |

















































