Gartraukis Elica LANE WH/A/52 kaina
Gartraukis Elica LANE WH/A/52 kaina
Įmontuojamas gartraukis Elica LANE WH/A/52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
215.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica LANE WH/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 332.0 € |
|
217.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane WH/A/52, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.9 € |
|
219.30 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Garų surinktuvas ELICA LANE WH/A/52Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
256.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELICA LANE WH/A/52 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
209.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
209.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica LANE WH/A/52, PRF0157357Yra sandėlyje. |
|
209.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
209.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE WH/A/52Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica LANE WH/A/52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
215.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Elica Lane WH/A/52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
215.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
215.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elica LANE WH/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 332.0 € |
|
217.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elica LANE WH/ A/ 52 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.82 eur/mėn |
|
218.20 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane WH/A/52, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.9 € |
|
219.30 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane WH/A/52, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.9 € |
|
219.30 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica LANE WH/A/52 | EL020107Daugiau |
|
220.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
220.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica LANE WH/A/52 |
|
223.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
223.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica LANE WH/A/52 Built-in White 650 m³/h B |
|
228.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
228.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elica LANE WH/A/52 Built-in White 650 m³/h B |
|
229.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
229.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Garų surinktuvas ELICA LANE WH/A/52Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
256.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Elica Lane WH/A/52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
256.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
256.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELICA LANE WH/A/52 |
|
259.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elica įleidžiamas Gartraukis Prf0157357 |
|
346.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
346.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 00:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283048409 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | e017exi-022-002 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 69kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 24.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 52.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 255m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 550m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 28.2cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai; led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |































































