Gartraukis Elica LANE WH/A/72 kaina
Gartraukis Elica LANE WH/A/72 kaina
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane WH/A/72, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 316.9 € |
|
248.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis ELICA LANE WH/A/72Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica Lane WH/A/72Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.0 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas ELICA PRF0157394Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELICA LANE WH/A/72 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
239.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
239.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane WH/A/72, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 316.9 € |
|
248.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane WH/A/72, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 316.9 € |
|
248.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Elica LANE WH/ A/ 72 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.84 eur/mėn |
|
248.43 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Elica Lane WH/A/72Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
248.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
248.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE WH/A/72Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica Lane WH/A/72Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.0 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elica LANE WH/A/72 Built-in White 650 m³/h |
|
249.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
249.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LANE WH/A/72 | PRF0157394 |
|
253.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
253.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis ELICA Lane WH/A/72 |
|
255.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
255.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica LANE WH/A/72 Built-in White 650 m³/h B |
|
260.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
260.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica LANE WH/A/72 įmontuojama gartraukio gartraukis, baltas, 650 m³/h |
|
273.65 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Garų surinktuvas ELICA PRF0157394Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Elica Lane WH/A/72Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
279.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
279.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283048430 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | lane wh/a/72 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 68.9kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 24.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 52.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 255m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 650m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | grūdintas stiklas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 71.4cm |
| Gylis | 28.2cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | perimetrinis ištraukimas; anglies filtrai užsakomi atskirai; filtro užterštumo indikatorius.; led apšvietimas; ekranėlis, laikmatis; plaunamas filtras |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |

























































