Gartraukis Elica LANE IX/A/72 kaina
Gartraukis Elica LANE IX/A/72 kaina
Gartraukis Elica LANE IX/A/72Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 331.0 € |
|
228.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis ELICA LANE IX/A/72Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane IX/A/72, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.9 € |
|
233.56 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
ELICA LANE IX/A/72 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
219.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
219.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE IX/A/72Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
220.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Gartraukis Elica LANE IX/A/72Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 331.0 € |
|
228.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis ELICA LANE IX/A/72Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane IX/A/72Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
229.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
229.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LANE IX/A/72 | PRF0157377 |
|
232.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
232.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane IX/A/72, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.9 € |
|
233.56 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane IX/A/72, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.9 € |
|
233.56 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis ELICA Lane IX/A/72 |
|
233.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
233.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica LANE IX/A/72 Built-in Stainless steel 650 m³/h B |
|
239.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
239.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica LANE IX/A/72 Built-in Stainless steel 550 m³/h |
|
293.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
293.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garų surinktuvas ELICA Lane IX/A/72Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
295.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane IX/A/72Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
296.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
296.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elica LANE IX/A/72 Įmontuojama gartraukio viryklė Nerūdijančio plieno 550 m³/h.. |
|
309.51 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Elica LANE IX/A/72 įmontuojamas nerūdijančio plieno gartraukis, 550 m³/h |
|
315.59 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283048423 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | lane ix/a/72 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 69kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 24.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 52.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 255m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 650m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 72cm |
| Gylis | 28.2cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 8kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, automatinis išsijungimas, filtro užterštumo indikatorius., led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |





























































