Gartraukis ELICA JUNO WH/F/50 kaina
Gartraukis ELICA JUNO WH/F/50 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-18 09:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 1872632983148 |
| Gamintojo kodas | juno wh/f/50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 50kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 47db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | erdviniai |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | yra |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | 2 x 2.5 |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | 43cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 14.4kg |
| Rodyti daugiau | |





































