Gartraukis Elica JOY WHIX/A/60 kaina
Gartraukis Elica JOY WHIX/A/60 kaina
Gartraukis Elica Joy WHIX/A/60 |
|
388.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
388.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 04:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283039643 |
| Gamintojo kodas | joy whix/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | nėra |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | nėra |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | nėra |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 713m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacija | yra |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 x 20 |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | 71cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | 12kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |












































