Viryklė Electrolux LKR64000NW kaina
Viryklė Electrolux LKR64000NW kaina
Viryklė Electrolux LKR64000NW keraminė kaitlentė, balta |
|
577.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
577.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR64000NWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
577.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
577.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR64000NWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
595.33 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
595.33 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux LKR64000NW keraminė viryklė, balta |
|
789.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
789.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 16:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543768714 |
| Gamintojo kodas | lkr64000nw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | keraminės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | 73l |















