Džiovyklė Electrolux EW9H188SC kaina
Džiovyklė Electrolux EW9H188SC kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 02:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7332543701261 |
| Gamintojo kodas | ew9h188sc |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 177 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.47kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.05w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Džiovinimo trukmė | 152min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 91 |
| Triukšmingumo lygis | 63db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | 50.76kg |
| Galia | 700w |
| Valdymas | mechaninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Kita informacija | invertinis variklis |
| Programos | medvilnė, džinsai, vilna, Švelnūs, Šilko džiovinimo programa, sintetika, eco medvilnė, spintai, sporto drabužiai |
| Rodyti daugiau | |










































