Electrolux EW8F5417SACE kaina
Electrolux EW8F5417SACE kaina
Skalbimo mašina Electrolux 800 serija EW8F5417SACE, 10 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
645.82 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW8F5417SACEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 740.01 € |
|
645.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F5417SACE |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW8F5417SACE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.16 eur/mėn |
|
631.60 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F5417SACEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
631.60 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
631.60 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Iš priekio pakraunama skalbyklė Electrolux EW8F5417SACE + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
632.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F5417SACEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
644.23 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
644.23 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 800 serija EW8F5417SACE, 10 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
645.82 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 800 serija EW8F5417SACE, 10 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
645.82 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW8F5417SACEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 740.01 € |
|
645.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F5417SACE |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 800 serija „UltraCare“ su „AutoDose“ funkcija su garų progr.. |
|
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Iš priekio pakraunama skalbyklė Electrolux EW8F5417SACENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
759.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
759.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394123417 |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






































