Electrolux EW6SN0506OP kaina
Electrolux EW6SN0506OP kaina
Electrolux EW6SN0506OPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 330.0 € |
|
292.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX WASHING MACHINE EW6SN0506OP | EW6SN0506OP | 7332543826162 |
|
274.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EW6SN0506OPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 330.0 € |
|
292.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN0506OPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
292.97 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
292.97 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN0506OPDaugiau |
|
295.57 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
295.57 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Electrolux EW6SN0506OP skalbimo mašina Pakraunama iš viršaus 6 kg 1000 RPM Balta.. |
|
297.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
297.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN0506OPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
311.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
311.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux Skalbyklė Ew6sn0506op Slim |
|
314.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
314.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sklbimo ma |
|
314.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
314.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN0506OP | EW6SN0506OP | 7332543826162 |
|
332.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ELECTROLUX WASHING MACHINE EW6SN0506OP |
|
365.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
365.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 12:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543826162 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 65kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4200l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Svoris | 58kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | Šilkinių skalbinių programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | atidėto skalbimo funkcija, išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |




































