Electrolux EW6SN406WP kaina
Electrolux EW6SN406WP kaina
Electrolux EW6SN406WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 421.0 € |
|
338.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6SN406WPNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
343.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP washing machine Front-load 6 kg 1000 RPM W.. |
|
299.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP washing machine Front-load 6 kg 1000 RPM W.. |
|
328.75 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Electrolux EW6SN406WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 421.0 € |
|
338.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN406WPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
338.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
338.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux SensiCare 600, 6 kg skalbyklė (EW6SN406WP) |
|
338.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
338.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6SN406WPNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
343.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN406WPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
343.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
343.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
„Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP“ skalbimo mašina, pakraunama per priekį, .. |
|
360.63 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP washing machine Front-load 6 kg 1000 RPM W.. |
|
362.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
362.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP skalbyklė su priekiu, 6 kg, 1000 RPM, balta |
|
376.95 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP skalbimo mašina priekinis įkrovimas, 6 kg,.. |
|
381.11 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP washing machine Front-load 6 kg 1000 RPM W.. |
|
399.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
399.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP“ skalbimo mašina, pakraunama per priekį, .. |
|
405.50 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543824359 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 190min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |






































