Electrolux EW6F2292P kaina
Electrolux EW6F2292P kaina
Electrolux EW6F2292PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 612.0 € |
|
508.56 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Priekinio Įkrovimo Skalbimo Mašina - Electrolux 6kg |
|
508.56 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
508.56 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Electrolux Washing machine EW6F2292P |
|
529.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
529.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux Skalbimo mašina EW6F2292P | EW6F2292P | 7333394042039 |
|
547.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ELECTROLUX WASHING MACHINE EW6F2292P |
|
579.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
579.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394042039 |
| Gamintojo kodas | ew6f2292p |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 63.5cm |
| Gylis | 59.7cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























