Kavos aparatas Dolce Gusto Genio S kaina
Kavos aparatas Dolce Gusto Genio S kaina
NESCAFÉ Dolce Gusto GENIO S EDG 226.W (DeLonghi) kapsulinis kavos aparatas1 kapsulių dėžutė dovanų Daugiau |
|
54.89 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
De'Longhi Dolce Gusto Genio S EDG226.WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.69 € |
|
54.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
NESCAFÉ Dolce Gusto GENIO S EDG 226.W (DeLonghi) kapsulinis kavos aparatas1 kapsulių dėžutė dovanų Daugiau |
|
54.89 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kavos Aparatas DOLCE GUSTO Genio S EDG226.WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
54.89 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
54.89 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
De'Longhi Dolce Gusto Genio S EDG226.WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.69 € |
|
54.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..Daugiau |
|
60.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca.. |
|
61.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
61.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
DELONGHI Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..Daugiau |
|
63.53 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca.. |
|
64.11 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
DeLonghi Dolce Gusto GENIO S, White/Black EDG226.WDaugiau |
|
65.28 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
65.28 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca.. |
|
65.85 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
66.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
66.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Kavos virimo aparatas DELONGHI DOLCE GUSTO GENIO S EDG225.W |
|
79.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
79.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 06:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DOLCE GUSTO |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 27.3cm |
| Plotis | 11.2cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Svoris | 2kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava, americano, caramel macchiato |
| Vandens talpa | 1.3l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kapsulės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





















































Birute B.
2019-01-19 19:52:23
Kodel ne visada kava bega i puodeli, o teka aparato sienele?