DJI Osmo Pocket kaina
DJI Osmo Pocket kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-02-23 23:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DJI |
| Kategorija | Veiksmo kameros |
| Prekės kodas | 0908060102012 |
| Įrašymo laikmena | micro sd iki 256 gb |
| Matmenys | 12.19 x 2.86 x 3.69 cm |
| Filmavimo raiška | 3840 x 2160 |
| Jautrumas (ISO) | 100-3200 |
| Baltos spalvos balansas | auto |
| LCD ekrano įstrižainė | 1" |
| Didžiausias lęšio matymo kampas | 80° |
| Jungties tipas | usb-c |
| Akumuliatoriaus talpa | 875mah |
| Palaikomi formatai | jpeg |
| Svoris | 0.116kg |
| Rodyti daugiau | |











































Lionius
2019-12-12 09:09:48
Vertinu labai gerai, vaizdo kokybė tikrai gera net ir esant silpnam apšvietimui. Dar užsisakiau vandeniui atsparų dėklą, kol kas negavau, bet tikiuosi rezultatas bus panašus. Baterija galėtų būti keičiama,o ne kraunama, per porą valandų išsikrauna.