DJI Osmo Pocket цена
DJI Osmo Pocket цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-02-23 23:04
! Сообщить об ошибке| Марка | DJI |
| Категория | Экшн-камеры |
| Продукт код | 0908060102012 |
| Įrašymo laikmena | micro sd iki 256 gb |
| Matmenys | 12.19 x 2.86 x 3.69 cm |
| Filmavimo raiška | 3840 x 2160 |
| Jautrumas (ISO) | 100-3200 |
| Baltos spalvos balansas | auto |
| LCD ekrano įstrižainė | 1" |
| Didžiausias lęšio matymo kampas | 80° |
| Jungties tipas | usb-c |
| Akumuliatoriaus talpa | 875mah |
| Palaikomi formatai | jpeg |
| Svoris | 0.116kg |
| Показать больше | |











































Lionius
2019-12-12 09:09:48
Vertinu labai gerai, vaizdo kokybė tikrai gera net ir esant silpnam apšvietimui. Dar užsisakiau vandeniui atsparų dėklą, kol kas negavau, bet tikiuosi rezultatas bus panašus. Baterija galėtų būti keičiama,o ne kraunama, per porą valandų išsikrauna.