Mikrobangų krosnelė Cecotec ProClean 5110 kaina
Mikrobangų krosnelė Cecotec ProClean 5110 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8435484015356 |
| Gamintojo kodas | proclean 6110 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.5cm |
| Plotis | 43.8cm |
| Gylis | 35.8cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | apytiksliai matmenys: 450 x 360 x 260 mm; laikmatis iki 60 min; led ekranas |
| Rodyti daugiau | |

































