Kaitlentė Caso S-Line 3500 kaina
Kaitlentė Caso S-Line 3500 kaina
Mini viryklė indukcinė Caso S-Line 3500, 3500 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
189.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
189.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Caso S-Line 3500Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.0 € |
|
189.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė CASO S-Line 3500 2 degikliai JuodaNemokamas pristatymas |
|
183.02 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Caso | Laisvai pastatoma stalo kaitlentė | S-Line 3500 | Degiklių / virimo zonų .. |
|
189.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mini indukcinė viryklė Caso S-Line 3500Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
189.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
189.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mini viryklė indukcinė Caso S-Line 3500, 3500 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
189.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
189.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mini indukcinė viryklė Caso S-Line 3500Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
189.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
189.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mini viryklė indukcinė Caso S-Line 3500, 3500 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
189.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
189.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Caso S-Line 3500Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.0 € |
|
189.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Caso S-Line 3500 indukcinė laisvai pastatoma stalo kaitlentė su dviem kaitinimo ..Nemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | Greitas pristatymas | Pagalba telefonu |
|
197.10 €
|
Į parduotuvę aleksi.lt |
Caso S-Line 3500 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.83 eur/mėn |
|
198.30 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
219.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
219.41 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
222.59 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
222.59 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
222.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
222.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2..Daugiau |
|
223.98 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
231.07 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Caso | Free standing table hob | S-Line 3500 | Number of burners/cooking zones 2.. |
|
233.19 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Kaitlentė Caso Free standing table hob S-Line 3500 Number of burners/cooking ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
240.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 14:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CASO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4038437022278 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 3500W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 5.9cm |
| Plotis | 54.2cm |
| Gylis | 35.7cm |
| Svoris | 5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 12 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |











































