Indaplovė Candy CDPH 2L1047B kaina
Indaplovė Candy CDPH 2L1047B kaina
Indaplovė Candy CDPH 2L1047BPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
309.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
309.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Indaplovė Candy CDPH 2L1047BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
315.67 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
315.67 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-16 17:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 6925777800650 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | cdph 2l1047b |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.75kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 298min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 61cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | pirminis skalavimas, universali, eco, intensyvi |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | - |
| LED ekranas | - |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | - |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | - |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |


































