Brother HL-L8230CDW kaina
Brother HL-L8230CDW kaina
Brother HL-L8230CDW Spausdintuvas LED spalvotas A4 30 ppm USB Wi-Fi NFCNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
294.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
294.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother HL-L8230CDW (Spausdintuvas) Wi-Fi |
|
309.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
309.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Multifunction Printer Brother HLL8230CDWRE1 | HLL8230CDWRE1 | 4977766823814 |
|
316.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lazerinis spalvotas spausdintuvas Brother HL-L8230CDWPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
319.96 €
|
Į parduotuvę printplius.lt |
Drukarka laserowa Brother HL-L8230CDW (HLL8230CDWRE1) | HLL8230CDWRE1 | 49777668.. |
|
328.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
BROTHER HL-L8230CDW SPALVOTAS LED Spausdintuvas, DUPLEX, WIFI, 30 PPM |
|
329.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
329.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BROTHER HL-L8230CDW COLOUR LED PRINTER, DUPLEX, WIFI, 30PPMDaugiau |
|
332.22 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L8230CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L8230CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother HL-L8230CDW Spausdintuvas LED spalvotas A4 30 ppm USB Wi-Fi NFCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
339.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
339.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother HL-L8230CDW, LED, Colour, 600 x 600 DPI, A4, 30 ppm, Duplex printing |
|
341.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
341.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother HLL8230CDWRE1 Spalvota LED spausdintuvas su duplexu Wi-Fi 30p/sl A4Daugiau |
|
344.89 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Brother HL-L8230CDW HLL8230CDWRE1 |
|
353.31 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
353.31 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Brother HL-L8230CDW Spausdintuvas LED spalvotas A4 30 ppm USB Wi-Fi NFCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
355.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
355.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother HL-L8230CDW, LED, Colour, 600 x 600 DPI, A4, 30 ppm, Duplex printing |
|
365.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
365.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother HL-L8230CDW | Colour | Laser | Wi-Fi | White | HLL8230CDWRE1 | 497776682.. |
|
371.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Brother HL-L8230CDW spalvotas lazerinis spausdintuvas su USB ir WiFi ryšiu |
|
426.01 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Brother HL-L8230CDW, LED, Colour, 600 x 600 DPI, A4, 30 ppm, Duplex printing |
|
490.29 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 09:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766823814 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 76 x 127 - 216 x 355.6 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 355.6 |
| Spausdinimo medžiagos | 60 - 163 g/m2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 30ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 30ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 12.5sek. |
| Spausdinimo raiška | 600 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | nėra |
| Kopijavimo aparatas | nėra |
| Faksas | nėra |
| Jungties tipas | wlan, wifi, hi-speed usb |
| Galia | 960w |
| Standartinė atmintis | 512mb |
| Operacinė sistema | windows, mac, chrome os |
| Matmenys | 39.96 x 46.11 x 25.15cm |
| Svoris | 16.7kg |
| WiFi | yra |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | yra |
| Triukšmo lygis | 48db |
| Ekranas | yra |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |



























































