Brother HL-L3220CWRE1 kaina
Brother HL-L3220CWRE1 kaina
Brother HL-L3220CWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249.59 € |
|
233.05 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
233.05 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Spausdintuvas Brother HL-L3220CW Colour Laser Wi-Fi WhiteLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
247.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother HL-L3220CW, WiFi, USB, pilkas - Spausdintuvas Prekė - HLL3220CWRE1 |
|
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
LED spausdintuvas Brother HL-L3220CW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.9 € |
|
225.70 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
225.70 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LED spausdintuvas Brother HL-L3220CW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.9 € |
|
225.70 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
225.70 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
BROTHER HL-L3220CW SPALVOTAS LED Spausdintuvas, WIFI, 18 PPM |
|
225.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
225.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lazerinis spalvotas spausdintuvas Brother HL-L3220CWPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
227.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
227.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother HL-L3220CW | Colour | Laser | Wi-Fi | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
231.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
231.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother HL-L3220CW HLL3220CWRE1 |
|
232.07 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
232.07 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Brother HL-L3220CW LED spausdintuvas su belaidžiu ryšiuPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
233.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
233.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother HL-L3220CWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249.59 € |
|
233.05 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
233.05 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Brother HL-L3220CW | Colour | Laser | Wi-Fi | White | HLL3220CWRE1 |
|
235.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
235.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother HL-L3220CW | Colour | Laser | Wi-Fi | White |
|
239.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
239.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother HL-L3220CW | Colour | Laser | Wi-Fi | White HLL3220CWRE1 | 4977766823364 |
|
240.38 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Brother HL-L3220CW | Colour | Laser | Wi-Fi | White |
|
240.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
240.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother HL-L3220CW Spausdintuvas lazerinis spalvotas A4 18 ppm USB Wi-Fi |
|
242.00 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother Brother HL-L3220CW Colour LED A4/Legal White Wir.. |
|
243.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Brother HL-L3220CW LED spausdintuvas su belaidžiu ryšiuIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
244.70 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
244.70 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Spausdintuvas Brother HL-L3220CW Colour Laser Wi-Fi WhiteLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
247.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother HL-L3220CW LED Printer with Wireless |
|
249.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
249.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Brother HL-L3220CW, WiFi, USB, pilkas - Spausdintuvas Prekė - HLL3220CWRE1 |
|
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother MFC-L3520CDWE EcoPro Ready 3-in-1 colour laser printer |
|
254.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
254.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lāzera printeris Brother HL-L3220CW (HLL3220CWRE1) | HLL3220CWRE1 | 4977766823364 |
|
265.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Brother DCP-L3555CDW Daugiafunkcis spausdintuvas Lazeris A4 600 x 2400 DPI 26 pp.. |
|
555.59 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766823364 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 76 x 127 - 216 x 355.6 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 355.6 |
| Spausdinimo medžiagos | 60 - 105 g/m2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 18ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 18ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 15sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Resursas | 35.000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | - |
| Kopijavimo aparatas | - |
| Faksas | - |
| Jungties tipas | wlan, wifi, hi-speed usb |
| Galia | 960w |
| Standartinė atmintis | 256mb |
| Operacinė sistema | windows, mac, chrome os |
| Matmenys | 39.9 x 39.65 x 30.6cm |
| Svoris | 14.8kg |
| Kita informacija | komplekte usb laido nėra |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija |
| WiFi | + |
| Reikalavimai įrangai | windows 10, „windows 7“, „windows 8“, windows 8.1 |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Ekranas | + |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |




















































