Brother HL-L2445DW kaina
Brother HL-L2445DW kaina
Brother HL-L2445DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.0 € |
|
136.63 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
136.63 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Spausdintuvas Brother, HL-L2445DWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
153.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L2445DWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 184 € |
|
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother HL-L2445DW, juodas - Lazerinis spausdintuvas |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BROTHER HL-L2445DW -A4 black and white laser printer (HLL2445DWRE1)Daugiau |
|
134.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lazerinis nespalvotas spausdintuvas Brother HL-L2445DW, Wi-FiPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
135.30 €
|
Į parduotuvę printplius.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L2445DWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 184 € |
|
135.91 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
135.91 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BROTHER HL-L2445DW MONO LASER Spausdintuvas, DUPLEX, WIFI, 32PPM |
|
135.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
135.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Brother HL-L2445DW - printer - S/H - lPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
136.63 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
136.63 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Brother HL-L2445DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.0 € |
|
136.63 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
136.63 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Brother HL-L2445DW lazerinis spausdintuvas su Wi-Fi ir LAN |
|
136.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
136.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether.. |
|
139.15 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
BROTHER HL-L2445DW MONO LASER PRINTER, DUPLEX, WIFI, 32PPM | HLL2445DWRE1 |
|
143.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
143.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother HL-L2445DW Laser Printer |
|
144.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
144.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
145.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
145.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother HL-L2445DW | Mono | Laser | Wi-Fi | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
146.30 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
146.30 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother HL-L2445DW HLL2445DWRE1 |
|
147.11 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
147.11 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether.. |
|
147.67 €
|
Į parduotuvę 4office.lt |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether.. |
|
149.04 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Brother HL-L2445DW - printer - S/H - l |
|
149.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
149.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BROTHER HL-L2445DW MONO LASER PRINTER, DUPLEX, WIFI, 32PPMDaugiau |
|
150.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
150.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether.. |
|
150.40 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether.. |
|
152.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
152.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Spausdintuvas Brother, HL-L2445DWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
153.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother HL-L2445DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas A4 32 ppm USB Wi-Fi Ether..Yra sandėlyje. |
|
158.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
158.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L2445DWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 184 € |
|
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother HL-L2445DW, juodas - Lazerinis spausdintuvas |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother HL-L2445DW lazerinis spausdintuvas 1200 x 1200 DPI A4 „Wi-Fi“Daugiau |
|
160.96 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Brother HL-L2445DW Printer Laser B/W A4 32 ppm USB Wi-Fi Ethernet LANDaugiau |
|
175.15 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766831079 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 76 x 127 - 216 x 355.6 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 356 |
| Spausdinimo medžiagos | 64 - 220 g/cm2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 32ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 8.5sek. |
| Spausdinimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | - |
| Skeneris | - |
| Kopijavimo aparatas | - |
| Faksas | - |
| Jungties tipas | wlan, wifi, ethernet 10 base-t/100 base-tx, hi-speed usb |
| Galia | 920w |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| Standartinė atmintis | 64mb |
| Operacinė sistema | windows, mac, chrome os |
| Matmenys | 35.6 x 36 x 18.3cm |
| Svoris | 7.1kg |
| Kita informacija | automatinis dvipusis spausdinimas |
| WiFi | + |
| Reikalavimai įrangai | usb jungtis, interneto ryšys |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Ekranas | + |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | - |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |


























































