Brother DCP-L8410CDW kaina
Brother DCP-L8410CDW kaina
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother DCP-L8410CDW, lazerinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
416.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother DCP-L8410CDWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 578.79 € |
|
425.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Spausdintuvas Brother DCP-L8410CDW Laser Colour Multifunctional A4 Wi-Fi G..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
434.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lazerinis dugiafunkcis spalvotas spausdintuvas Brother DCP-L8410CDWPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
404.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
404.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW (Spalvotas, Daugiafunkcinis su wi-fi) |
|
404.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
404.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother DCP-L8410CDW, lazerinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
416.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother DCP-L8410CDW, lazerinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
416.15 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother DCP-L8410CDW lazerinis daugiafunkcinis spausdintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.62 eur/mėn |
|
416.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
BROTHER DCP-L8410CDW spalvotas lazerinis daugiafunkcis spausdintuvas, automatini..Daugiau |
|
416.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
416.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BROTHER DCP-L8410CDWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
416.26 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
416.26 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E.. |
|
424.71 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
Brother | DCP-L8410CDW | Laser | Colour | Multifunctional | A4 | Wi-Fi | GreyDaugiau |
|
425.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Brother DCP-L8410CDWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 578.79 € |
|
425.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E.. |
|
429.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Spausdintuvas Brother DCP-L8410CDW Laser Colour Multifunctional A4 Wi-Fi G..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
434.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
435.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
435.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BROTHER DCP-L8410CDWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
437.07 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
437.07 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E.. |
|
439.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
439.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E..Daugiau |
|
442.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
442.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E..Daugiau |
|
443.15 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E.. |
|
447.22 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Brother DCP-L8410CDW multifunction printer Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm Wi-Fi ..Daugiau |
|
468.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Brother DCP-L8410CDW Spausdintuvas lazerinis spalvotas MFP A4 31 ppm USB Wi-Fi E..Yra sandėlyje. |
|
470.40 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
470.40 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW - multifunktionDaugiau |
|
482.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
482.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother DCP-L8410CDW multifunction printer Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm Wi-FiDaugiau |
|
505.31 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Brother DCP-L8410CDW multifunction printer Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm Wi-Fi ..Daugiau |
|
513.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Brother DCP-L8410CDW DCPL8410CDWZW1Daugiau |
|
521.45 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
521.45 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Daugiafunkcis įrenginys Brother DCP-L8410CDW (DCPL8410CDWYJ1) | DCPL8410CDWYJ1 |..Daugiau |
|
532.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Brother DCP-L8410CDW multifunction printer Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm Wi-FiDaugiau |
|
532.04 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Brother DCP-L8410CDW daugiafunkcis įrenginys Lazeris A4 2400 x 600 DPI 31 ppm „W..Daugiau |
|
543.54 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Brother DCP-L8410CDW multifunction printer Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm Wi-Fi |
|
569.32 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Brother DCP-L8410CDW multifunction printer Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm Wi-Fi |
|
606.66 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
BROTHER DCP-L8410CDW COLOUR LASER AIO, ADF, DUPLEX, LAN-1GBE, WIFI, 31PPM |
|
637.42 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Brother DCP-L8410CDW daugiafunkcis spausdintuvas Laser A4 2400 x 600 DPI 31 ppm .. |
|
641.55 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 01:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766771580 |
| Gamintojo kodas | dcp-l8410cdw |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | a4+ |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 15sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 300lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Resursas | 3000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 600dpi |
| Skenerio tipas | cis |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Kopijavimo raiška | 1200 x 600dpi |
| Faksas | - |
| Jungties tipas | wireless lan (ieee 802.11b/g/n), airprint, basetx ethernet, usb |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| Standartinė atmintis | 512mb |
| Operacinė sistema | windows |
| Matmenys | 43.5 x 52.6 x 53.9cm |
| Svoris | 27.6kg |
| Pakuotės svoris | 33.3kg |
| Kita informacija | integruotas spausdinimas ant abiejų lapo pusių, integruotas spausdinimas ant abiejų lapo pusių; atitinka blue angel, nordic swan ir energy star |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Flash atmintinė | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Nuskaitymas į el. paštą | + |
| Ekranas | lcd, 9.3 cm jutiklinis |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |


































































