Siuvimo mašina Brother CS10S kaina
Siuvimo mašina Brother CS10S kaina
BROTHER - CS10s - Elektroninė siuvimo mašina - 40 siūlių - Adatų sriegimo sistem..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.0 € |
|
162.91 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siuvimo mašina Brother CS-10S Prekė - CS10SNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
199.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Siuvimo mašina Brother CS10S, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
162.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina Brother CS10S, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
162.91 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother CS-10S Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.15 eur/mėn |
|
162.91 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
162.91 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
BROTHER - CS10s - Elektroninė siuvimo mašina - 40 siūlių - Adatų sriegimo sistem..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.0 € |
|
162.91 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother CS10S Kompiuterizuota siuvimo mašina BROLIS |
|
162.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
162.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother CS10S sewing machine Electric |
|
164.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
164.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother CS10s Kompiuterizuota siuvimo mašina Elektrinis |
|
177.32 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
177.32 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Brother CS10S siuvimo mašina Elektrinis |
|
178.44 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
178.44 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Brother CS10S sewing machine Electric |
|
184.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
184.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother CS10S sewing machine Electric CS10S |
|
185.62 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
185.62 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Siuvimo mašina Brother CS-10S Prekė - CS10SNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
199.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Brother Cs10s Siuvimo Mašina |
|
262.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
262.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
BROTHER - CS10s - Machine à coudre électronique - 40 points de couture - Système.. |
|
266.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
266.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766808361 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 6.2kg |
| Matmenys | 47 x 22 x 38cm |
| Siuvimo programų skaičius | 40 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 750 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Siūlės indikacinis langelis | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, atsuktuvas, kojelės sagai, adatos, ritės, Šepetėlis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |











































