Siuvimo mašina Brother J14S kaina
Siuvimo mašina Brother J14S kaina
Siuvimo mašina Brother J14S, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.9 € |
|
98.38 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina Brother J14S, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.9 € |
|
98.38 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother J-14 Siuvimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.84 eur/mėn |
|
98.38 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
98.38 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Brother J14S pusiau automatinė siuvimo mašina su elektromechanine valdymo sistem.. |
|
101.83 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Brother J14S, J14SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
102.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother J14S Semi-automatic sewing machine Electromechanical |
|
111.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
111.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother J14s Siuvimo Mašina |
|
159.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
159.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 16:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766714532 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 7kg |
| Siuvimo programų skaičius | 14 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 850 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | - |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, ritės |
| Rodyti daugiau | |







































