Siuvimo mašina Brother KE 14s kaina
Siuvimo mašina Brother KE 14s kaina
Brother Little Angel KE14S Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.83 eur/mėn |
|
101.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
101.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Siuvimo mašina Brother KE14S Little AngelPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
101.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
101.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother KE14SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
101.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siuvimo mašina Brother KE14S |
|
101.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
101.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Siuvimo mašina Brother KE14S Little AngelIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
106.05 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
106.05 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother KE14S sewing machine Automatic sewing machine Electric |
|
108.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
108.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother Ke14s Siuvimo Mašina |
|
149.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
149.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Siuvimo mašina Brother KE14S |
|
149.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
149.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 19:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766771177 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 6.5kg |
| Matmenys | 440 x 370 x 190 mm (pakuotė)cm |
| Siuvimo programų skaičius | 14 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 750 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | - |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | kojelės sagai, ritės |
| Rodyti daugiau | |







































