Siuvimo mašina Brother J17S kaina
Siuvimo mašina Brother J17S kaina
Siuvimo mašina Brother J-17, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.9 € |
|
99.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
99.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siuvimo mašina Brother J-17, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.9 € |
|
99.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
99.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother J-17S Siuvimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.00 eur/mėn |
|
99.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
99.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Mechaninė siuvimo mašina - BROTHER - J17s - 17 siuvimo funkcijų - LED apšvietima..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
114.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother J17s Semi-automatic sewing machine Electromechanical |
|
117.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
117.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother J17s Siuvimo Mašina |
|
161.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
161.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Siuvimo mašina Brother J17S |
|
178.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
178.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 16:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766771139 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 5.7kg |
| Matmenys | 410 x 310 x 170 mmcm |
| Siuvimo programų skaičius | 17 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | - |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | - |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | - |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | - |
| Rodyti daugiau | |

































